Image 01

Ev Taşıma

irmamız evden eve taşıma hizmetini cok kolaylaştırmış. Toparlanma derdi , koli bulma derdi gibi sorunları yaşamayacaksınız , Evden eve nakliye hizmetimiz standart bir evin yanı sıra parca ve parsiyel taşımacılğıda vermekteyiz. eşyanızı evinizden nasıl aldıysak yeni adresinize de aynı şekilde dizayn ve kurulum hizmetini içermekte.Aynı zamanda fuar, şirket ,ofis, büro, parça taşıma , parsiyel ve işyeri taşımacılığınıda hizmetlerimiz arasında .müşterilerimiz parça eşya taşıtabilirler

parça
Image 02

Şehiriçi Parça Eşya Taşıma

istanbul içi parça eşya taşımacılığı başta olmak üzere şehir içi parça ve parsiyel taşımacılığında müşterilerimize her türlü fiyat kolaylığı sağlanılmaktadır . bu parça taşımacılığında ( yatak odası ,beyaz eşyalar ,bir takım koltuk ,oturma gurubu çiftli yatak veya birkaç koli olabilir ) eşyalarınızı hangi şehre göndermeyi düşünüyorsanız firmamızı arayıp erkenden rezervasyon yapabilirsiniz , veya eşyalarınız için bizde depolama hizmeti alabilirsiniz .depolama hizmetimi 15 günden az olan nakliyeler için firmamız ücretsiz parça eşya depolama hizmeti vermekte.

eşya
Image 03

İstanbul Konya parça eşya taşıma

Her Şey Bir Telefon Kadar yakın. Artık nakliyat, nakliyatçılık oldukça gelişti yaygınlaştı temiz ve sağlıklı bir taşıma için bu şart. Tabi bu hizmet daha pahalıdır fakat daha güvenilirdir. Yerinden yerine de değişir bu fiyatlar. Kaç kilometre olduğuna, yükün ağırlığı ve genişliğini her şeyi göz önüne alınarak fiyat belirlenir. Örnek verecek olursak İstanbul Konya evden eve taşıma ve parça eşya taşımacılığı ücretleri fazladır çünkü bu iki il arası 714 km olup yaklaşık olarak 8 saattir. Bu yüzden yakın illere nazaran daha çok miktara sahiptir.istanbul konya parsiyel taşıma.

taşıma