Image 01

Evden Eve

Firmamız şehir içi veya şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini ev taşıma seklinde vermektedir

Image 02

Paketleme

Paketleme taşımanın en önemli aşamasıdır.firmamız eşya nakliye sırasında ücretsiz vermektedir

Image 03

Sigorta

Olabilecek kırılmalara ve cizilmelere karşı eşyalarınız firmamızca sigortalanarak taşınması yapılır

Image 04

Zamanla

Eşyalarınız belirtilen günde planlanan zamanda aldığımız gibi firmamız tarafından size teslim edilecektir

Image 05

Depolama

Taşınma tarihinize varsa eşyalarınızı evinizden cıkartmanız gerekirse ücresiz depolarımıza koyabilirsiniz.

İstanbul İzmir Taşımacılığı

Image 01

İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma ile eşyalarım sorunsuz güvenli bir şekilde taşındı. Aradaki mesafe ne kadar yakın olsa da taşınma düşüncesi korkutuyor.

n başta ve gözümüzde öyle büyüyor ki eşyaları atsam daha iyi düşüncesi bile geçiyor aklımdan ta ki nakliye firmaları ile tanışana dek. Firma üç dört kişi gönderiyor tabi bir de araç var benim bir ayda yapacağım işi bir günde yaparak araca yükleyip gideceği yere emniyetli bir şekilde yetiştiriyorlar istanbul izmir parça eşya taşımaBen sadece çantamı aldım çıktım öylesine rahattı ki başkasının evi taşınmış gibiydi. Yeni evime gittiğimde hiçbir eşyamın kırılmadığını ve tekrar kurulduğunu görünce yani kısacası evi hazır halde bulunca bu rahatlık kaçırılmamalı diye düşündüm. İstanbul İzmir evden eve taşıma ve parsiyel taşıma ile tekrar kardeşime tek bir dolap dahi gönderebildim. Hizmetlerinde sınır olmaması en büyük avantajımız.

İstanbul Ankara Taşıma

Image 02

Nakliyat işi diğer taşıma türlerine kıyasla daha sağlıklı ve güvenilirdir. Stres yaşamadan hem de sigortalı olarak taşıma işlemini gerçekleştirilebilir.

Siz oturun eviniz ya da ofisiniz nereyi isterseniz taşınsın sadece bir telefon. Bu iş çok yaygınlaştığı için birçok site ve şirket vardır. Artık her şey çok pratik bir telefon ya da e-maille halledilebilir. Peki, örneğin; ‘’İstanbul Ankara evden eve taşıma ve parça eşya taşıma fiyatlarını nasıl öğreneceğim’’ derseniz? Hiç yerinizden kalkmadan şirkete bir telefon edip müşteri temsilcisine taşıdığınız eşyaların bir listesini söylersiniz ya da e-mail olarak resimleri atabilirsiniz yazarak liste şeklinde gönderebilirsiniz. istanbul ankara parça eşya taşımacılığıÖrnekte de olduğu gibi İstanbul Ankara evden eve taşıma ve parça eşya taşıma işi yapılacak şirketin güvenilir olması şarttır. Eşyaların sigortalı olmasına dikkat edin bu şekilde daha sağlıklı ve güvenilir bir taşıma olacaktır..