Bursa istanbul Parça eşya taşımacılığı

Image 02

istanbul bursa parça eşya taşıma

Avrupa Nakliyat olarak müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına ülkemizin en ücra köşelerine kadar taşımacılık faaliyetlerini yaparak müşteri memnuiyetini ilk sırada tutuyoruz. İstanbul Bursa parça eşya taşımacılığı ve İstanbul’dan ülkemizin diğer illerine eşya taşımacılığı yaptırmak istediğiniz zaman Avrupa Nakliyat sizlere bu alanda son derece kaliteli hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Firmamız müşterilerimizin eşyalarına özel araç çıkartma işleminin yanı sıra gönderilecek olan ile gidecek olan araçlarımıza da yükleme yaparak sizlere bu konuda farklı fiyatlandırma hizmeti sunmaktadır. İstanbul ilimizden Bursa ilimizin merkezine veya en ücra ilçesine kadar göndereceğiniz parça eşyalarınız sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

bursa istanbul parça eşya taşıma

Özellikle yaz aylarında tayin dönemlerinde ve düğün mevsiminde gidecek olan çeyizler için çok fazla tercih edilen bu taşımacılık sisteminin firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapıldığını sizlere belirtmek istiyoruz. Avrupa Nakliyat olarak müşterilerimizin her zaman hızlı ve güvenilir hizmet alması için bu alanda 50 yıla yakın zamandır faaliyet göstermekteyiz. Bu yüzden taşımacılık alanında deneyimli kadrosu ve geniş araç filosu ile hizmet veren bizleri tercih etmeniz durumunda işlerinizin sorunsuz bir şekilde giderilmesini sağlamış olacaksınız. Firmamızda yetkili kişiler ile görüştükten sonra sizlere taşımacılık alanında hizmet vermeden önce ücretsiz hizmetimiz olan ekspertiz çalışanımızı göndererek eşyalarınızın genel durumu ve taşınacak olan gönderilecek olan ile konuma göre hesaplama yapmaktayız.

istanbul bursa nakliye

Km başı ücretlendirme ile çalışan firmamızın özellikle parça başı eşyalar için uygulamış olduğu uygun fiyat garantisi için firmamızın gönderilecek olan ile boşta yer olan araçlar ile eşyalarınız göndermek sizlerin yüksek maliyetler karşısında zorda kalmanızın önüne geçecektir. İstanbul Bursa parça eşya taşımacılık yapmak istediğiniz zaman Bursa iline gidecek olan araçlarımızda eğer boş yer varsa sizlere çok uygun fiyatlar ile bu taşımacılık hizmetini sunarak sizler için büyük bir yük olan taşımacılık hizmetini kısa sürede ve uygun fiyatlar ile çözüme kavuşturuyoruz.

Adres ve Telefonlar

Anadolu yakası

baglarbaşı mh bagdat cd dogan pasajı/no/17 istanbul maltepe

Tel: 0216 427 82 80

<

Tel: 0242 427 47 73

Gsm: 0533 209 65 08,

Avrupa yakası

Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş istanbul/turkiye

Tel: 0212 217 77 44

Tel: 0242 427 47 73

Gsm: 0533 209 65 08

Email: info@avrupanakliyat.com.tr

Hizmet verdiğimiz yerler

İstanbul-bursa taşıma

istanbul ankara nakliyat

ofis taşıma

şehirlerarası parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Image 01

Evden Eve

Firmamız şehir içi veya şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini ev taşıma seklinde vermektedir.

Image 02

Paketleme

Paketleme taşımanın en önemli aşamasıdır.firmamız eşya nakliye sırasında ücretsiz vermektedir

Image 03

Sigorta

Olabilecek kırılmalara ve cizilmelere karşı eşyalarınız firmamızca sigortalanarak taşınması yapılır

Image 04

Zamanla

Eşyalarınız belirtilen günde planlanan zamanda aldığımız gibi firmamız tarafından size teslim edilecektir

Image 05

Depolama

Taşınma tarihinize varsa eşyalarınızı evinizden cıkartmanız gerekirse ücresiz depolarımıza koyabilirsiniz.

şehirler arası nakliyat

ofis taşıma