Kayseri istanbul eşya taşımacılığı

Image 02

istanbul Kayseri parça eşya taşıma

Sizin için değerli olan veya daha farklı anlamları bulunan eşyalarınızı göndermek istediğiniz zaman Avrupa Nakliyat firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda sizlere bu konuda her türlü hizmet verilmektedir. Birçok nakliyat firmasının komple taşımacılık hizmeti verdiğini ancak parça taşımacılığı konusunda müşterilerine olumsuz cevap verdiklerini veya yüksek fiyatlar çekerek bu konuda hizmet verdiklerini belirtmek istiyoruz. Firmamız ise İstanbul Kayseri parça eşya taşıma konusunda sizlere en uygun fiyat garantisini sunarak eşyalarınızın taşınmasını ucuz maliyetler ile yapmaktadır. Parça eşya taşımacılığı yaptırmak istediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek parça eşya taşıtmak istediğinizi belirtmeniz,

Kayseri istanbul parça eşya taşıma

sizlere hizmet vermemiz açısından yeterli olacaktır. Bu yüzden iletişime geçtikten sonra eşyalarınızın nerden nereye taşınacağı konusunda müşteri danışmanı çalışanımıza bilgi verdikten sonra belirttiğiniz gün ve saat içerisinde sizlere ekspertiz bir arkadaşımı göndereceğiz. Taşınacak olan eşyalarınızın genel durumuna ve eşyanın taşınacak yerin yapısına göre gerekli malzemeler ile taşımacılık işlemlerine başlayacak olan firmamız hizmetlerine bu konuda devam edecektir. Belirttiğiniz tarihten hemen sonra eşyanızı taşımak için gerekli ekipmanlar ile gelecek olan çalışanlarımız eşyalarınızın taşınması sırasında gereken özeni göstermek için paketleme ve ambalaj işlemlerini de darbe emici paketler ile yaparak eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçecektir. Zaten uzun yıllardır İstanbul kayseri parça eşya taşıma konusunda hizmet veren firmamız çalışanların işinde uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınızı düzgün bir şekilde paketledikten sonra araçlarımıza yükleyecek olan çalışanlar, araçlara yükleme konusunda da gerekli olan özeni gösterecek ve eşyalarınızın belirttiğiniz süre içerisinde taşınmasını sağlayacaktır. Taşımacılık işlemleri sırasında eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi için elinden geleni yapacak olan çalışanlarımızın yanı sıra firmamızda sizlere taşımacılık konusunda her türlü desteği sunacaktır.

istanbul Kayseri nakliye firmaları

Sigortalı taşımacılık ile sizlere bu konuda hizmet verecek olan firmamız üzerinden yapacağınız sözleşmenin yanında sizlere sigorta belgesi de vererek eşyalarınızın kısa süre içerisinde yerine sağ salim ulaşmasını sağlayacaktır. İşte Avrupa Nakliyat’ın müşterilerine sunmuş olduğu taşımacılık hizmetlerinin detayları.

Adres ve Telefonlar

Anadolu yakası

baglarbaşı mh bagdat cd dogan pasajı/no/17 istanbul maltepe

Tel: 0216 427 82 80

<

Tel: 0242 427 47 73

Gsm: 0533 209 65 08,

Avrupa yakası

Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş istanbul/turkiye

Tel: 0212 217 77 44

Tel: 0242 427 47 73

Gsm: 0533 209 65 08

Email: info@avrupanakliyat.com.tr

Hizmet verdiğimiz yerler

istanbul ankara nakliyat

ofis taşıma

şehirlerarası parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Image 01

Evden Eve

Firmamız şehir içi veya şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini ev taşıma seklinde vermektedir.

Image 02

Paketleme

Paketleme taşımanın en önemli aşamasıdır.firmamız eşya nakliye sırasında ücretsiz vermektedir

Image 03

Sigorta

Olabilecek kırılmalara ve cizilmelere karşı eşyalarınız firmamızca sigortalanarak taşınması yapılır

Image 04

Zamanla

Eşyalarınız belirtilen günde planlanan zamanda aldığımız gibi firmamız tarafından size teslim edilecektir

Image 05

Depolama

Taşınma tarihinize varsa eşyalarınızı evinizden cıkartmanız gerekirse ücresiz depolarımıza koyabilirsiniz.

şehirler arası nakliyat

ofis taşıma