İstanbul Konya Nakliyat-Avrupa Nakliyat

Image 02

Konya son yıllarda çok hızlı gelişen illerimizden biridir. Merkez nüfusu 1.5 Milyonun üzerinde olan bu şehrimiz de Türkiye’de iddiasını sürdüren büyük şehirlerden biri olmaya devam etmektedir.

istanbul konya nakliyat firmaları

Anadolu’nun hemen her yerinde aktif iş alabilecek şekilde merkezi bir coğrafi konuma sahiptirler. istanbuldan Konya'ya veya Konya’dan büyük şehirlere taşınırken veya tersine büyük şehirlerden Konya’ya taşınırken avrupa nakliyat ile taşına bilirsiniz.Alacağımız hizmetin beklentilerimizi aşması ihtimalini baya kuvvetlendirmiş oluruz. Çünkü bu güne kadar istanbul konya nakliyat hizmetini ile taşınanların memnuniyet düzeyi cok yüksek .

şehirlerarası parça eşya taşıma

kurulduğu günden bugüne kadar istanbulun tüm şehirlerinde ve ilçelerinde konya ve konyanın tüm semtlerine evden eve nakliyat hizmeti ve parça eşya hizmeti sunan aynı zamanda profesyonellikten ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılamak için kendisini sürekli yenileyen ve çagın koşullarına kendisi sürekli geliştiren kurumsal nakliyat firmanız.

Image 02

istanbul konya parça eşya taşıma müşterilerimize nakliyat konusunda ekonomik kolaylıklar sağlamaktadır. parça eşya nakliyesi yaparak maliyetlerini düşürmekteyiz. Avrupa Nakliyat işte bu aşamada devreye girmektedir farklı şehirlerdeki müşterileri birleştirerek aynı güzergaha eşya biriktirip nakliyesini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmektedir

istanbul konya parça eşya nakliyesi

istanbul konya evden eve nakliyat işlerini başkalarına pas etmelerine firmamız tarafından kesinlikle yapılmamaktadır. ve bu tür davranışları etik dışı bulmaktadır. istanbul konya parsiyel taşıma Hizmetlerimiz a’dan z’ye olup her türlü paketleme, demontaj ve montaj işlemleri, garantili bir şekilde adresinize teslim eşyalarınızın yerleştirilmesi şeklinde olmaktadır. Normal bir ev taşıma işleminden farksız tüm hizmetler verilmektedir.

parça eşya taşıma

İstanbul Konya arası parça eşya taşıma hizmeti için watsap veya istediğiniz eşyalarınızı mail yoluyla veya direkt müşteri temsilcimizi arayarak bize bildirebilirsiniz. Taşıma hakkında bilgi ve taşıma ücretini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Konya arası günlük Nakliyat ve evden eve taşımacılığı yapıp firma ve şirketlerin acil nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktayız.Sizde İstanbul Konya arası çalışan istanbul merkezli ve ilçelerine sevkiyat yapan taşıma firması yada Konya’ya giden nakliyeci arıyorsanız Avrupa Nakliyat 7/24 hizmetinizde.

şehirlerarası parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Adres ve Telefonlar

Anadolu yakası

baglarbaşı mh bagdat cd dogan pasajı/no/17 istanbul maltepe

Tel: 0216 427 82 80

<

Tel: 0242 427 47 73

Gsm: 0533 209 65 08,

Avrupa yakası

Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş istanbul/turkiye

Tel: 0212 217 77 44

Tel: 0242 427 47 73

Gsm: 0533 209 65 08

Email: info@avrupanakliyat.com.tr

Hizmet verdiğimiz yerler

istanbul bolu nakliyat

istanbul yalova parça eşya taşıma

istanbul antalyal parça eşya taşıma

Image 01

Evden Eve

Firmamız şehir içi veya şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini ev taşıma seklinde vermektedir.

Image 02

Paketleme

Paketleme taşımanın en önemli aşamasıdır.firmamız eşya nakliye sırasında ücretsiz vermektedir

Image 03

Sigorta

Olabilecek kırılmalara ve cizilmelere karşı eşyalarınız firmamızca sigortalanarak taşınması yapılır

Image 04

Zamanla

Eşyalarınız belirtilen günde planlanan zamanda aldığımız gibi firmamız tarafından size teslim edilecektir

Image 05

Depolama

Taşınma tarihinize varsa eşyalarınızı evinizden cıkartmanız gerekirse ücresiz depolarımıza koyabilirsiniz.

şehirler arası nakliyat şehirler arası nakliyat