Şanlıurfa istanbul eşya taşımacılığı

Image 02

istanbul Şanlıurfa parça eşya taşıma

İstanbul’dan Şanlıurfa ilimize gönderilecek olan parça eşyalarınız için sizlere hizmet veren Avrupa Nakliyat firmasını tercih ederek sizlere sorunsuz taşımacılık hizmetinden yararlanma şansını yakalamış olacaksınız. Aslında taşınma işlemi diyince ilk aklımıza bütün evin veya ofisin taşınma işlemleri gelmektedir.

Şanlıurfa istanbul parça eşya taşıma

Ancak zaman zaman müşterilerimizin sadece tek parça eşya veya parça parça birkaç eşyayı bir ilimizden başka bir ilimize göndermesi söz konusu olmaktadır. Bu yüzden de parça eşya taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız üzerinden bu hizmeti talep edebilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken birkaç yol haritası bulunmaktadır. Eğer taşınacak olan eşyalarınızın paketlemesini siz yapar sadece taşımacılık işlemlerini nakliye firmamıza bırakırsanız fiyatlandırma ona göre şekil alır, bütün işi nakliye firmamıza bırakırsanız fiyatlandırma ona göre şekilde almaktadır. Ancak sizlere bu konuda şu belirtmek istiyoruz. Zaten tek parça taşınacak olan eşyalarınızın paketlemesini sizlerde yaparak daha uygun fiyatlar ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Bu yüzden parça eşya taşımacılığında paketleme işlemlerinde sizlerin kendi başınıza yapacağınız paketleme çok fazla zaman kaybı yaşamanıza neden olmayacaktır.

istanbul Şanlıurfa nakliyat

İstanbul Şanlıurfa parça eşya taşımacılığı işlemlerinin genellikle tayin dönemlerinde tercih edildiğini veya düğün yapacak olan çiftlerin çeyizlerinin taşınması sırasında tercih edildiğini biliyoruz. Bu yüzden de sizler bu alanda hizmet almak için mutlaka ama mutlaka bizlerden önceden arayarak randevu almanız gerekmektedir. Son derece önemli olan bu taşımacılık işleminde hele ki yıllarda emek verip elde ettiğiniz çeyiz gibi önemli eşyalarınızı taşıyorsanız sigortalı taşımacılık ile sizlere bu alanda hizmet veren firmamız üzerinden bu hizmeti talep ediniz. Uygun fiyat garantisinin yanı sıra sizlere sigortalı taşımacılık hizmetini de sunan Avrupa Nakliyat firmasının üzerinden İstanbul Şanlıurfa parça eşya taşımacılığını rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Firmamız ile yapacağınız sigorta kapsamında bütün eşyalarınızın içeriğini hazırlayıp firmamız ile karşılıklı olarak anlaşma şeklinde imzalamanız taşınma sırasında meydana gelecek olan sorunların ortadan kalmasını sağlayacaktır.

Adres ve Telefonlar

Anadolu yakası

baglarbaşı mh bagdat cd dogan pasajı/no/17 istanbul maltepe

Tel: 0216 427 82 80

<

Tel: 0242 427 47 73

Gsm: 0533 209 65 08,

Avrupa yakası

Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş istanbul/turkiye

Tel: 0212 217 77 44

Tel: 0242 427 47 73

Gsm: 0533 209 65 08

Email: info@avrupanakliyat.com.tr

Hizmet verdiğimiz yerler

istanbul ankara nakliyat

ofis taşıma

şehirlerarası parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Image 01

Evden Eve

Firmamız şehir içi veya şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini ev taşıma seklinde vermektedir.

Image 02

Paketleme

Paketleme taşımanın en önemli aşamasıdır.firmamız eşya nakliye sırasında ücretsiz vermektedir

Image 03

Sigorta

Olabilecek kırılmalara ve cizilmelere karşı eşyalarınız firmamızca sigortalanarak taşınması yapılır

Image 04

Zamanla

Eşyalarınız belirtilen günde planlanan zamanda aldığımız gibi firmamız tarafından size teslim edilecektir

Image 05

Depolama

Taşınma tarihinize varsa eşyalarınızı evinizden cıkartmanız gerekirse ücresiz depolarımıza koyabilirsiniz.

şehirler arası taşımacılık

ofis nakliyat